Panaro Max 465H125S Çanta 502*415*141mm. SİYAH
4.125,00 TL
Kategori
Stok Kodu
Havale
3.918,75 TL (%5,00 havale indirimi)
Panaro Max465H 125S Koruyucu Çanta
  • İç Ebatlar : 465mm X 335mm X 125mm
  • Dış Ebatlar : 502mm X 415mm X 141mm
  • Ağırlık: 2.620 kg.
  • IP67 Su geçirmezlik derecesi
  • Su ve toz geçirmez
  • -30 - +90 derece sıcaklıklar arasında koruma sağlar
  • İtalyan Malı
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Panaro Max 465H125S Çanta 502*415*141mm. SİYAH 8011236465022